Proč zvolit právě Erbesi?

Přečtěte si, proč zvolit luxusní dětský nábytek právě od značky Erbesi. Dozvíte se, na čem si dáváme záležet a jaké jsou při výrobě dětského nábytku pro nás nejvyšší priority.

Variabilita

Luxusní dětský nábytek od nás je spojením elegance, prestižního vzhledu a praktických řešení. Některé postýlky rostou spolu s Vaším děťátkem, jiné je časem možné předělat na nádhernou pohovku. To ale zdaleka není všechno – komody, které najdete v naší nabídce je možné využít jako přebalovací pult, vaničku na koupání a samozřejmě také jako klasickou komodu.

Bezpečnost

Bezpečnost a pohodlí miminka mají u nás vysokou prioritu. Proto je i design našich výrobků podřízený tomuto požadavku – rohy nábytku jsou upravené tak, aby se na nich děťátko neporanilo, textilie jsou vyrobené výhradně z kvalitních a přírodních materiálů, dekorace jsou použity s důrazem na bezpečnost.

Praktické řešení

S luxusním dětským nábytkem od nás bude péče o děťátko mnohem jednoduší. Bočnice na postýlkách je možné stahovat a to navíc jen jednou rukou, rošt v postýlce je možné nastavit do různé výšky – nemusíte se k děťátku ohýbat. Dalším skvělým pomocníkem jsou naše komody 3v1 – komoda, vanička na koupání a přebalovací pult v jednom praktickém provedení.

Luxus

Luxusní dětský nábytek od nás promění každý dětský pokojíček v jedinečné místo, ve kterém se Vaše děťátko bude cítit pohodlně a bezpečně a Vy se můžete těšit z originálního a prestižního vzhledu dětského pokoje. Pouze u nás najdete dětský nábytek se Swarovski elements a mnohé další designové kousky. A navíc Vám ušetříme čas a starosti – stačí nás kontaktovat a my vše potřebné pro péči o Vaše miminko zařídíme za Vás.

Materiály a provedení

Bezpečí miminka je u nás vysokou prioritou. Dbáme na to, aby všechny použité materiály byly kvalitní a bezpečné, dekorační barvy zdravotně nezávadné a zpracování a design nábytku přizpůsobený bezpečnosti. Proto náš luxusní dětský nábytek splňuje všechny ( i ty nepovinné) bezpečnostní předpisy a normy.